Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 731
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Srpen 2018 >>
Po Ut St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.

Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Aktuální situace na serveru - červen 2017
admin admin
Ahoj všem, chtěl bych Vám jen oznámit, že do 15.6 je zaplacený provoz serveru. Osobně v jeho provozování nevidím moc smysl, když se na něj denně připojí tak 2-6 lidí a ani na nějakou větší administraci v současné době nemám čas, nicméně pokud chcete, aby server pokračoval dál, tak platí stejné pravidlo jako minule: http://batdayz.eu...ead_id=460 - jeslti se na provoz vybere 80% z 4300 kč (částka je o něco nižší díky silnějšímu kurzu koruny a také levnějšímu poskytovateli hernímu hostingu), server bude pokračovat dál. Pokud se částka nevybere, nic se neděje a provoz serveru končí. Všem kdo se ozve a má zájem pomoci, předem děkuji (info o výši příspěvku pište mně do pošty nebo sem do vlákna).

Seagull hráč na whitelistu
Zatim to videlo 30 lidi, a nikdo se neozval, tak to asi nema opravdu cenu. Beta uz se blizi, soucasti by mely byt server data a servery uz nebudou tak drahe a stacilo by treba jenom 10 slotu. Takovy server jako Batko zadny jiny neni, zkusime to jeste zachranit???

Jason hráč na whitelistu
Sice jsem od minuleho placeni odehral cca hodinu ale pokud by se naslo par ochotnych lidi tak bych se rad opet podilel na placeni.. Vim ze ted s casem na tom budu hodne spatne, v lete odjizdim na mesic pryc tak to se vubec nedostanu k hrani ale za me nechci nechat zaniknout tento server. Ale jak pisu - jenom pokud bude vice lidi...

admin admin
Provoz serveru byl ukončen. Jak zde bylo psáno, pokud se vyberou prostředky, bude opět zprovozněn.

@Seagull: Uvidíme kdy bude beta. Každopádně pokud budou uvolněna data a poskytování herního hostingu se chytnou i jiné firmy, cena půjde určitě dolů.

Katty moderátor
Budete chtít něco poslat? Upřímně teď to ještě jde, příští placení bude horší, to už budu mít rodičák a sama nevim jak to zvládnu se 6 tisíci, když za to nebudu schopná zaplatit ani provoz baráku Smutný Bože lidi to je strašný, jak to ostatní dávaji? Jako 6 tisíc je almužna... To neni ani minimální plat Smutný

Jason hráč na whitelistu
ja jsem ochotnej zaplatit kklidne i vice a za ostatni... Pokud se sejde alespon par lidi tak poslu kacky a neni to problem...

Gurman hráč na whitelistu
jak je tady už psáno, když se sejde víc lidí kdo by zaplatil tak do toho jdu taky

Honza32 hráč na whitelistu
Taky bych do toho šel, chci si normálně zahrát

Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

01-07-2018 18:37
V současné době nemá smysl provozovat server. V případě, že vydají verzi 1.0 nebo opravdu stabilní betu, tak se o to asi pokusím. Pokud máte někdo nějaké nápady, postřehy, prosím PM.

21-06-2018 15:07
tak jsem zaznamenal betu na experimentalu. Je to sice dost okleštěné, ale snad se brzo dočkáme stable BETA... a mohlo by to tady trošku ožít?

22-12-2017 16:46
Pokud chceš nějaké info, klidně mně napiš SZ.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist