Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 731
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Červen 2018 >>
Po Ut St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.

Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
Bat DayZ » DayZ Standalone » Diskuze o hře
 Vytisknout diskuzi
Diskuze s Andrejem-svk
jari hráč na whitelistu
Andrej-svk zde si můžeme klidně povídat ;-)

jari hráč na whitelistu
Andrej-svk napsal:

predtim som nhraval ale nie aktivne lebo osm mal ine povinnosti vies skola vela prace do skoly futbal neam iba dayz + som hraval ale nechodil som an forko ptm som nehral dayz 3 tyzdne takze as itak a nepraskne mi civka ale chel by som ividet ta v praxi vymneit koleso orpavit pneu a toto vie kazdy ale dostanes v3s z vody obratis v3s autom alebo xhodis ab zasbo albeo na stany otot bol ov mojej rutine ked bo lserver v 059 tot vse j a sme hcte l k vam seagul mne zna lung mne zna admn team vetsian mne zna + znam katty jakz takz poklakniho a vela lidi z batka tak sew zeptje co sme aj delal jako servisak a ked sa nato vykalsal lung tak som sa staral o vsetk osam a nikto nepvoeda l treba pomoct

Nebudeme se tady dohadovat, toto vlákno není od toho. A mimochodem, nevím kde jsi byl, když jsem na vojně jezdil s V3S? Jestli tedy víš co byla vojna :-) Jinak založil jsem vlákno, tak se přesuň klidně tam. http://batdayz.eu...#post_4903

Já znám taky Katty Šklebící se
Upravil/a jari hráč na whitelistu dne 29-03-2017 21:27

Jason hráč na whitelistu
Kdyz uz si tady nekdo narokuje "zasluhy" atd tak bych se rad zeptal - kolik jsi prispel na server? Myslim ze se vybiraly penize dvakrat...... pokdu se tedy nepletu

jari hráč na whitelistu
Jason napsal:

Kdyz uz si tady nekdo narokuje "zasluhy" atd tak bych se rad zeptal - kolik jsi prispel na server? Myslim ze se vybiraly penize dvakrat...... pokdu se tedy nepletu

Nejde ani tak o to kolik, ale jestli vůbec.Mrknutí Každej má jiné možnosti

Jason hráč na whitelistu
jari napsal:

Jason napsal:

Nejde ani tak o to kolik, ale jestli vůbec.Mrknutí Každej má jiné možnosti

mas pravdu napsal jsem to spatne.. chapu ze kazdej ma jine moznosti. Ale kdyz se resi takovy veci tak by to chtelo alespon zajem...

AleaiactaestSvK hráč na whitelistu
jari napsal:

[quote]Andrej-svk napsal:

mal ine povinnosti vies skola vela prace do skoly futbal neam iba dayz + som hraval ale nechodil som an forko ptm som nehral dayz 3 tyzdne takze as itak a nepraskne mi civka ale chel by som ividet ta v praxi vymneit koleso orpavit pneu a toto vie kazdy ale dostanes v3s z vody obratis v3s autom alebo xhodis ab zasbo albeo na stany otot bol ov mojej rutine ked bo lserver v 059 tot vse j a sme hcte l k vam seagul mne zna lung mne zna admn team vetsian mne zna + znam katty jakz takz poklakniho a vela lidi z batka tak sew zeptje co sme aj delal jako servisak a ked sa nato vykalsal lung tak som sa staral o vsetk osam a nikto nepvoeda l treba pomoct

Šklebící se čo tu tlačíš kaleráby do lebky.. nebolo dňa kedy by si nesvietil na steame pod CS:GO alebo Arma3.
Čo si ja pamätám, tak keď odišiel lung, tak si mi kradol kolesá z nivy Šklebící se
-------------------------------------------------------------
-Classified-

Davethorn hráč na whitelistu
Nechci být tlama rejpavá, ale to psaní bez diakritiky je na čtení docela bolehlav Šklebící se To je jak africká angličtina Šklebící se

Katty moderátor
No už tady hraju docela dlouho, tak kdo by mě neznal že Šklebící se Na forko chodim i když momentálně nehraju.

Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-06-2018 15:07
tak jsem zaznamenal betu na experimentalu. Je to sice dost okleštěné, ale snad se brzo dočkáme stable BETA... a mohlo by to tady trošku ožít?

22-12-2017 16:46
Pokud chceš nějaké info, klidně mně napiš SZ.

18-12-2017 20:29
Pokud tu je někdo jako třeba admin, kdo by se o to staral a dá mi vědět do konce týdne kolik to stojí atd... tak není problém, pokud to bude možné ať mi zavolá na číslo 702 128 243, rá

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist