Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Prosinec 2018 >>
Po Ut St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.

Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Aktuální projekty na našem serveru (03/2017)
admin admin
Aktuální projekty na našem serveru (03/2017):

Autoservis a autodoprava

Umístění: Mezi Grišinem a Kabaninem (57.75/66.70)
Projekt má na starosti: Jari, Seagull, Stricklend.
Vyhrazená vozidla: Offroad, VS3.

Zelinářství

Umístění: Křižovatka mezi Pustoškou a Rogovem.
Projekt má na starosti: Davethorn.
Vyhrazená vozidla: Zelená VS3.

Rybářsko-lovecká stanice

Umístění: Bude upřesněno.
Projekt má na starosti: Jason.
Vyhrazená vozidla: Offroad.
Další informace zde: http://batdayz.eu...p;pid=4885

Jak už tady bylo napsáno, pro projekty jsou vyčleněny vozidla. Chci jen připomenout, že vozidla mají být registrovány. Ve hře sice nejde psát na papírky, ale napadlo mně řešení. Co takhle třeba z jablek složit ve vozidle značku ze dvou písmen. Tuto značku, společně s typem vozidla a obvyklým místem parkování mně napište a já si budu vést evidenci vozidel. Pokud nebudete mít vozidlo registrované, můžete o přijít .

Jinak chci ještě požádat všechny co mají projekty, aby mně poslali přesné souřadnice umístění projektů a do patřičného vlákna napsali o projektu pár vět. Ti kdo by chtěli uskutečnit nějaký jiný projekt dejte mně vědět, nebo pokud se chcete k někomu přidat, zkuste výše uvedeným hráčům napsat, třeba budou mít zájem, aby jim s projektem někdo pomáhal.
Upravil/a admin admin dne 23-03-2017 00:30

jari hráč na whitelistu
admin napsal:

Aktuální projekty na našem serveru (03/2017):

Autoservis a autodoprava

Umístění: Mezi Grišinem a Kabaninem.
Projekt má na starosti: Jari, Seagull, Stricklend.
Vyhrazená vozidla: Offroad, VS3.

Zelinářství

Umístění: Křižovatka mezi Pustoškou a Rogovem.
Projekt má na starosti: Davethorn.
Vyhrazená vozidla: Zelená VS3.

Rybářsko-lovecká stanice

Umístění: Bude upřesněno.
Projekt má na starosti: Jason.
Vyhrazená vozidla: Offroad.

Jak už tady bylo napsáno, pro projekty jsou vyčleněny vozidla. Chci jen připomenout, že vozidla mají být registrovány. Ve hře sice nejde psát na papírky, ale napadlo mně řešení. Co takhle třeba z jablek složit ve vozidle značku ze dvou písmen. Tuto značku, společně s typem vozidla a obvyklým místem parkování mně napište a já si budu vést evidenci vozidel. Pokud nebudete mít vozidlo registrované, můžete o přijít .

Jinak chci ještě požádat všechny co mají projekty, aby mně poslali přesné souřadnice umístění projektů a do patřičného vlákna napsali o projektu pár vět. Ti kdo by chtěli uskutečnit nějaký jiný projekt dejte mně vědět, nebo pokud se chcete k někomu přidat, zkuste výše uvedeným hráčům napsat, třeba budou mít zájem, aby jim s projektem někdo pomáhal.

Já mám V3S (tuším modrá) s korbou, značka [img]https://s18.postimg.org/q9nrxtm3d/zna_ka_Jari.jpg[/img] is not a valid Image. jako Jari :-) místo parkování u servisu

Seagull hráč na whitelistu
ja mam sedivou V3S s korbou, nevim jestli uz nemame moc aut, kdyztak ji nekomu prenecham, jako poznavaci znameni mam v aute boruvky, alpu a adrenalin. Parkuji nejcasteji u autoservisu (:-

Jason hráč na whitelistu
Ja mam nivku zatim bez podpisu (dneska jsem si ji vyzvednul v autoservisu - timto jeste jednou dekuji vsem kteri se staraji o auta) a zatim se povaluje v okoli Kabanina. Vybiram misto na projekt, behem nasledujicich dnu bude vse upresneno a i napsany podpis + misto parkovani

jari hráč na whitelistu
Seagull napsal:

ja mam sedivou V3S s korbou, nevim jestli uz nemame moc aut, kdyztak ji nekomu prenecham, jako poznavaci znameni mam v aute boruvky, alpu a adrenalin. Parkuji nejcasteji u autoservisu (:-

Nemáš, dovolil jsem si ti ji označit takto [img]https://s1.postimg.org/rg9spphan/zna_ka_Seagull.jpg[/img] is not a valid Image. doufám že nevadí. :-)

a co ted uvezu, vzdyt se tam nevejde ani kolo(:-

Stricklend hráč na whitelistu
Nivu mi ukradnou a skoro rozbijou, V3S s korbou mi zpronevěří, tak aspoň že ten podíl jste mi ještě nechali pánové Šklebící se

no to snad ne?, služebně nejmladší zaměstnanec si tu bude vyskakovat?, místo aby byl rád že jsme mu svěřili důležitou funkci zametače garáže? Šklebící se

Stricklend hráč na whitelistu
Abych ji nevymetl doslova Šklebící se

admin admin
Seagull napsal:

a co ted uvezu, vzdyt se tam nevejde ani kolo(:-

Pokud je to problém, nech si ji označenou borůvkama Úsměv. A "jablečný podpis" tam třeba nechávej jen, když budeš někde parkovat a nebudeš hrát delší dobu Úsměv.

Poklakni hráč na whitelistu
Je este nejake zihadlo volne? Popripade by som sa pridal k jasonovy do projektu ak teda mozem

Jason hráč na whitelistu
jelikoz jsem prisel o veci tak zase vse hledam znovu. ted mam nivu na letisti a je "podepsana" dvema sackama rejze hned na zacatku

Davethorn hráč na whitelistu
Chystám se trošku podnikat a místo jedné prodejny ovoce a zeleniny zařídím sklad a založím 3 - 4 pobočky/krmelce na frekventovaných místech, které bude sklad zásobovat Úsměv

Představa je taková, že každá pobočka/krmelec musí být na frekventované trase a zároveň musí být dosažitelná pro fresháky.

Ocením Vaše tipy na umístění. A pro ty hladovější Bigu bych klidně zřídil i menší mobilní cateringový stan Šklebící se

Napadají mne

Davethorn hráč na whitelistu
[quote]Davethorn napsal:

Chystám se trošku podnikat a místo jedné prodejny ovoce a zeleniny zařídím sklad a založím 3 - 4 pobočky/krmelce na frekventovaných místech, které bude sklad zásobovat Úsměv

Představa je taková, že každá pobočka/krmelec musí být na frekventované trase a zároveň musí být dosažitelná pro fresháky.

Ocením Vaše tipy na umístění. A pro ty hladovější Bigu bych klidně zřídil i menší mobilní cateringový stan Šklebící se

První pobočky „Duty free shopu" se otevírají!!!

1. duty free shop - Lopatino - konec obce směr Vavilovo
2. duty free shop - Tisy - na prave straně vedle hlavní brány (za plotem)

Další oznámím brzo.

Idea věci je taková, že pobočkami budou militárky, ve kterých samozřejmě najdete sváču ve formě zeleniny, ovoce, konzerv, masa a pitiva. Zároveň bych to rád zavedl jako formu obchodního řetězce pro jakýkoliv loot, který má význam sbírat. Tím je myšleno to, že je plno lootu, který je hráč najde (náboje, díly ke zbraním, vzácné kousky výstroje), ale nepoužívá, či aktuálně nepotřebuje. Takový loot je dobré hodit do oběhu a k tomu by mohly sloužit naše stany. Taková cenná a nepotřebná věc se dá hodit na pobočku a tam si ji někdo, kdo ji potřebuje a ocení vezme Úsměv. Stany budou pěkně šikovně u cest, tak nebude problém se v nich stavit a omrknout matroš k dispozici. Prosím neládovat stany konzervami atd. To je náplní projektu a neradi bychom o tuto radost přišli Pff

Díky všem

D.

Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

01-07-2018 18:37
V současné době nemá smysl provozovat server. V případě, že vydají verzi 1.0 nebo opravdu stabilní betu, tak se o to asi pokusím. Pokud máte někdo nějaké nápady, postřehy, prosím PM.

21-06-2018 15:07
tak jsem zaznamenal betu na experimentalu. Je to sice dost okleštěné, ale snad se brzo dočkáme stable BETA... a mohlo by to tady trošku ožít?

22-12-2017 16:46
Pokud chceš nějaké info, klidně mně napiš SZ.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist