Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Prosinec 2018 >>
Po Ut St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.

Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
Bat DayZ » DayZ Standalone » Diskuze o hře
 Vytisknout diskuzi
PVP Event Indiáni
Seagull hráč na whitelistu
19.2. ve 20:00 v lomu u Severogradu.

Bude se bojovat pouze luky. Bez baťohů, komu dojdou šípy bude si muset doběhnout do stanu pro nové. Připomínky a náměty, vlastní šípy a luky vítány.
Upravil/a Seagull hráč na whitelistu dne 13-02-2017 08:54

Stricklend hráč na whitelistu
Vytvoř event ať se vidí účast Úsměv

Stricklend napsal:

Vytvoř event ať se vidí účast Úsměv

to já nemůžu, to musí admin

admin admin
Na event se můžete registrovat zde: http://batdayz.eu....php?id=21.

Lucy CZ a Katty : potřebujeme Rybanu a Nčoši Šklebící se

Katty moderátor
Seagull napsal:

Já tě praštim Šklebící se Fór je v tom že poslední dobou mi to nějak nevychází. Jsem víc pryč než doma, natož u PC Šklebící se Snad se to do víkendu zlepší...

jari hráč na whitelistu
Katty napsal:

Seagull napsal:

Já tě praštim Šklebící se Fór je v tom že poslední dobou mi to nějak nevychází. Jsem víc pryč než doma, natož u PC Šklebící se Snad se to do víkendu zlepší...

No to bych jako fór moc neviděl. ;-)

Poklakni hráč na whitelistu
Deadmatch alebo budu timy?

Poklakni napsal:

Deadmatch alebo budu timy?

uvidíme podle počtu lidí, ale spíš bych to viděl na týmy

Lucy cz admin
Katty napsal:

Seagull napsal:

To já bych si dala střílečku s lukem, ale nevím nevím jak na tom budu s časem :-(

big-foot admin
Lucy musíte slíbit, že po eventu bude moci poslat někoho legálně na pobřeží ..... a hned se zúčastní :-)

Lucy cz napsal:

Katty napsal:

Seagull napsal:

To já bych si dala střílečku s lukem, ale nevím nevím jak na tom budu s časem :-(

Lucy cz admin
Si na to kápl Bigouši a ten dobrovolník budeš TY :-D

big-foot napsal:

Lucy musíte slíbit, že po eventu bude moci poslat někoho legálně na pobřeží ..... a hned se zúčastní :-)

Lucy cz napsal:

Katty napsal:

Seagull napsal:

no když jsem viděl jak teď létají kostěné šípy, tak na pobřeží skončí většina z nás

Tak jsme na eventu byli 4.

Sorry ze som nedosiel ale dosla mi navsteva

Podotykam damska navsteva takze dufam ze moja neucast je patricne ospravedlnenaŠklebící se

Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

01-07-2018 18:37
V současné době nemá smysl provozovat server. V případě, že vydají verzi 1.0 nebo opravdu stabilní betu, tak se o to asi pokusím. Pokud máte někdo nějaké nápady, postřehy, prosím PM.

21-06-2018 15:07
tak jsem zaznamenal betu na experimentalu. Je to sice dost okleštěné, ale snad se brzo dočkáme stable BETA... a mohlo by to tady trošku ožít?

22-12-2017 16:46
Pokud chceš nějaké info, klidně mně napiš SZ.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist