Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 731
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Září 2018 >>
Po Ut St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.

Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
Bat DayZ » DayZ Standalone » Diskuze o hře
 Vytisknout diskuzi
Tisy
Seagull hráč na whitelistu
ve středu 1.2.2017 j(e)deme na Tisy, je tam velká střelnice, na které dojde na závěr k jednomu překvapení Šklebící se . Sraz v Grišinu 19-20.

Stricklend hráč na whitelistu
Ach, ty máš snad můj rozpis směn a nechceš prostě hrát s fízlem jinak nevím co to je za pofiderní data konání Šklebící se

to určitě ne Šklebící se , stačí napsat kdy můžeš a zkusíme to přizpůsobit

Stricklend hráč na whitelistu
noo mám plesovou sezonu Šklebící se ... takže teď to nechám. Teď mám čas jedině ve čtvrtek večer, ale to zas budu po noční Šklebící se

AleaiactaestSvK hráč na whitelistu
Ja tu v stredu večer budem, ak nezaspím na arme.
-------------------------------------------------------------
-Classified-

Katty moderátor
Omlouvam se, ale nejdu. Dneska je mi nějak zle a skoro celý den ležim. A budu v tom pokračovat i večer, takže to nedam.. Smutný Ale určitě bych se tam šla s váma ještě někdy podívat, takže doufam že to neni poslední výlet...

Poklakni hráč na whitelistu
Ja dojdem

ok, ale hlavně vy dva s AleaiactaestSvK mikrofon Šklebící se

Event sa premenil na drsny boj o zivot 2/5 neprezili a to selme ani nedosli na tisy Šklebící se

Katty moderátor
Cože? Šklebící se Co se vám přihodilo? Jej škoda že jsem tam nebyla Smutný

Neviditelny zed a cholera

jari hráč na whitelistu
Katty napsal:

Byla by jsi mrtvá :-D

Katty moderátor
jari napsal:

Katty napsal:

To mě teda podceňuješ Šklebící se Já bych mohla umřít snad jedině na spiknutí vlků proti mojí postavičce Šklebící se

jari hráč na whitelistu
Katty napsal:

jari napsal:

Katty napsal:

To mě teda podceňuješ Šklebící se Já bych mohla umřít snad jedině na spiknutí vlků proti mojí postavičce Šklebící se

Mě ten neviditelnej v hospodě u výčepu narval mezi stoly a nemohl jsem dělat vůbec nic. Ani Seagull se ke mě přes něho nedostal když jsem omdlel :-D

Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

01-07-2018 18:37
V současné době nemá smysl provozovat server. V případě, že vydají verzi 1.0 nebo opravdu stabilní betu, tak se o to asi pokusím. Pokud máte někdo nějaké nápady, postřehy, prosím PM.

21-06-2018 15:07
tak jsem zaznamenal betu na experimentalu. Je to sice dost okleštěné, ale snad se brzo dočkáme stable BETA... a mohlo by to tady trošku ožít?

22-12-2017 16:46
Pokud chceš nějaké info, klidně mně napiš SZ.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist