Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Prosinec 2018 >>
Po Ut St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.

Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
Bat DayZ » DayZ Standalone » Diskuze o hře
 Vytisknout diskuzi
Boxovací event
Seagull hráč na whitelistu
Příští neděli 5.2.2017 ve 20:00 bude mít na Černaruském letišti mezipřistání letadlo slavného boxera Rockyho Brambory. Při této příležitosti přislíbil, že shlédne boxovací

turnaj konaný v plechovém hangáru tamtéž. Boxuje se jeden proti jednomu, jakmile hráč spadne na zem, zápas končí. Nevím jak funguje box v této verzi, při minulém

turnaji došlo pouze k jednomu úmrtí, ale ten hráč už přišel s malým množství krve, i tak přijďte ve věcech které můžete postrádat.

admin admin
Na event se můžete registrovat zde: http://batdayz.eu....php?id=20

Hlavní cena bude FN Fal, 3zásobníky a 40 nábojů.

Po dnešních zkušenostech s neviditelnými zombíky jsem přesunul místo konaní. Je to označené na IZurvive, skupina Batdayz a heslo je prdelka. Souřadnice: 52.61/42.70.

Stricklend hráč na whitelistu
Byl by někdo hodný a vzal tam třeba sud nebo malý stan ? ... nestihnu to s věcma do kempu, tak ať si je můžu odložit, kdybych neustál rány Šklebící se ( pokud stihnu dorazit od slečny Úsměv )

Slečnu vezmi sebou, dostane nakládačku Šklebící se. Budou tam 4 sudy jako ohraničení ringu, tak tam místo určitě bude

Poklakni hráč na whitelistu
Ja by som mohol poskytnut 6 sudov ..mohol by sa spravot kruh a boxeri hy nemohli vyjst aspon

Poklakni kdo to tam bude nosit kdyz nejsou auta, 4 musi stacit Šklebící se

jari hráč na whitelistu
Zařiďte si mikrofóny, protože to psaní je na chuja.

Budem meskat cca 20 minut uplne som zabudol na eventŠklebící se

Tak event dopadl nad očekávání dobře, po tuhém boji zvítězil a radoval se z FN FALa Stricklend, 2 místo obsadil big-foot, 3 místo Lucy.

Za účast děkujeme: Katty, Jari, Poklakni, AleaiactaestSvK, Seagull.

Zvláštní poděkování ovšem patří panu Lungovi za komickou vložku uživatele defibrilátoru, při pokusu oživit Poklakniho, který při zápase s Katty utrpěl mnohočetná poranění.

Dnes se pokusím dodat video z průběhu, ostatní mohou vložit fotky.

AleaiactaestSvK hráč na whitelistu
big-foot mi v tretom kole zasadil drtivé K.O. prerazením lavého guardu, čím mi spôsobil zlomeninu ruky.
-------------------------------------------------------------
-Classified-

Lung hráč na whitelistu
Taky jsem byl velice zraněn, toto zranění mi udělal velice silný protivník, dal mi velice tvrdé K.O. a to tvrdou ránou defibrilátoru, byl to velice silný protivník Šklebící se ale určitě jsme se neviděli naposled! Šklebící se Naštvaný

Som dostal takeho facaka az som odletel na pobrezie

Lung hráč na whitelistu
Šklebící se to jsme dva Šklebící se

https://www.youtube.com/watch?v=5FMOBegwf0A&feature=youtu.be

Katty moderátor
Poklakni napsal:

Som dostal takeho facaka az som odletel na pobrezie

Promiň, já nechtěla tolik Šklebící se

Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

01-07-2018 18:37
V současné době nemá smysl provozovat server. V případě, že vydají verzi 1.0 nebo opravdu stabilní betu, tak se o to asi pokusím. Pokud máte někdo nějaké nápady, postřehy, prosím PM.

21-06-2018 15:07
tak jsem zaznamenal betu na experimentalu. Je to sice dost okleštěné, ale snad se brzo dočkáme stable BETA... a mohlo by to tady trošku ožít?

22-12-2017 16:46
Pokud chceš nějaké info, klidně mně napiš SZ.

Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist