Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Leden 2021 >>
Po Ut St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.


Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
Bat DayZ » Pravidla » Pravidla (Rules)
 Vytisknout diskuzi
Změny na serveru, přechod na whitelist
admin admin
MAPA S PROJEKTY JE NEAKTUÁLNÍ.

Zde najdete důležité informace o našem serveru, informace o přechodu na whitelist a pokyny k registraci na něj:

1) Pokud nejste registrovaní na fóru, registrujte se na naše fórum www.batdayz.eu. Pokud tam už jste, bod jedna přeskočte. Jenom si zkontrolujte svoji herní přezdívku, protože není dovoleno používat jinou přezdívku na fóru a ve hře (i v registrace na whitelist). Pokud máte na fóru jinou přezdívku, než budete používat, teď máte ještě možnost si ji změnit. Samozřejmě platí, že není dovoleno používat vulgární a jiné přezdívky. Změna se provádí v nastavení -> uživatelský profil.

2) Na http://goo.gl/for... vyplňte registraci na whitelist. Musíte souhlasit s pravidly serveru, vyplnit svoje fórum ID, svou herní přezdívku (stejnou jako na fóru a tu bude používat také ve hře). Jak se mění přezdívka najdete zde - http://www.batday...#post_2434. Poté není dovolenou přezdívku měnit (stejné přezdívky na fóru, v registrace a ve hře, slouží k Vaši identifikaci). Registrace hráčů s vulgárními a jinými nevhodnými přezdívkami budou zamítnuty (vulgární slova, slova, které podporují násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci, narážky, dvojsmysly, ...). Přezdívka nesmí být velkými písmeny a měla by dávat trochu smysl (žádné aaddssff nebo 123abcdef). Dále Váš email (stejný jako fóru), Vaše GUID a fórum ID. GUID je víceméně "licenční číslo" Vaší kopie hry a umožní nám, Vás zapsat na whitelist. Oba údaje zjistíte tady - http://www.batday...#post_2434. Jako volitelné můžete napsat, proč chcete hrát právě na našem serveru, Vaše tipy a nápady na zlepšení nebo jestli se chcete zúčastnit nějakého projektu. Tyto informace budou brány na zřetel a mohou ovlivnit přijetí na server. Všechny údaje si před odesláním pečlivě překontrolujte.

3) JEDEN Z PŘEDPOKLADŮ PŘIJETÍ NA WHITELIST JE BEZCHYBNÉ VYPLNĚNÍ TESTU Z PRAVIDEL - http://goo.gl/for....

4) Po odeslání registrace na whitelist a vyplnění testu z pravidel Vám pošleme rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí na email. Registrace není automatická. Zpracováváme je dvakrát do měsíce (cca. v polovině a na konci měsíce), proto počítejte tak 2-3 týdny než Vám ji schválíme/neschválíme. Pravidla jsou závazná, za jejich porušení je BAN!

Poznámka: Právo registrace na whitelist není automatické. Každá žádost bude posuzována jednotlivě. Při nepřijetí na whitelist nám dále nepiště, je to definitivní. Nicméně pokud jsou registrace jen uzavřeny nebo omezeny, bude Vám tento důvod napsán v zamítnutí a v tomto případě nám můžete napsat email za určenou dobu, kterou Vám uvedeme v mailu o nepřijetí (novou žádost nám neposílejte). Pro lepší orientaci odpovídejte přímo na mail s vyjádřením. To se však netýká opravdu zamítnutých žádostí. Posíláním nové žádosti nic nezměníte. Admini Vám nejsou povinni sdělovat důvod svého rozhodnutí.

Zároveň s registrací na whitelist upravujeme pravidla serveru. Najdete je zde - http://batdayz.eu...hread_id=1. Pokud jste na whitelist registrovaní, s pravidly souhlasíte. Za porušení pravidel je kick nebo ban, za závažnější prohřešky se uděluje ban trvalý.

Tady jsou FAQ ohledně zavedení whitelistu a nových pravidel:

Otázka: Proč whitelist?
Odpověď: Zlepší to kvalitu PVE hry, vyloučí náhodné zahraniční (mimo české a slovenské) hráče nerespektující pravidla a umožní vybudovat serverové projekty.

Otázka: Je whitelist natrvalo?
Odpověď: Pokud bude na serveru stále dost hráčů, whitelist pravděpodobně zůstane. Pokud ne nebo tato forma přístupu na server bude mít nějaké jiné problémy, může nastat, že se whitelist zase zruší. V případě, že tu hrálo pořád stejně hráčů a i přes whitelist by byly stále problémy s dodržováním pravidel, přistoupíme k revidování přístupu jednotlivých hráčů.

Otázka: Proč jsou pravidla tak obsáhlá?
Odpověď: Bohužel jsme k tomu museli přistoupit, protože nám k předchozím pravidlům spousta hráčů vytýkala, že tam ta a ta věc tam není a sami si pravidla ohýbali a vyložili, že můžou dotyčnou věc spáchat, i když to z logiky bylo proti friendly hře. Pro ty co hrají podle pravidel, se nic moc nemění, jen, že byla zavedena admin zóna, zóny zákazu stavění a autobusy jsou automaticky zablokovány pro serverovou autobusovou dopravu.

Otázka: Proč admin zóna?
Odpověď: Admini chtějí omezit zamykání serverů na minimum, proto byla zřízena tato zóna. Akceptujte tento malý ústupek, za provozování serveru a péči o komunitu.

Otázka: Proč zóny zákazu stavění?
Odpověď: Úložiště v zastavěných oblastech a tam, kde jsou vojenské základny a hrady mají za následek problém s lootem a nestabilitu serveru. Může se stát, že server bude po čase nestabilní a začne se sám restartovat. Tyto zóny jsou uvedeny na mapě serveru šedě. V některých menších vesnicích je stavět úložiště povoleno, nicméně pokud zde nastane problém s lootem, jste na pokyn adminů povinni úložiště přesunout jinam.

Otázka: Proč projekty?
Odpověď: Chceme hru oživit. Pokud se uchytí, zpestří to hru. Pokud ne, budou projekty ukončeny nebo ponechány jen ty, o které je zájem.

Otázka: Proč je zákaz hromadných veřejných úložišť?
Odpověď: Vede to k nadměrnému lootování a možnému problému s lootem a tím by to některým hráčům kazilo styl jejich hry.

Otázka: Proč není na serveru dovolena RP hra?
Odpověď: Toto je friendly server, žádný RP server. RP nebo PVP servery jsou servery, na kterých se hraje jiný styl hry. Pokud si chcete zahrát RP hru, přihlaste se na tomu určené servery.

Důležité odkazy:

Registrace na whitelist: http://goo.gl/for...
Jak zjistit své GUID, fórum ID a jak změnit svou přezdívku, aby byla v souladu s pravidly: http://www.batday...#post_2434
Nová pravidla: http://batdayz.eu...d=1#post_1
Mapa serveru: http://batdayz.eu.../index.htm

V souvislosti s whitelistem rozjíždíme i serverové projekty. Více o projektech si přečtete zde: http://www.batday...#post_2428

Jedním z projektů je i autobusová doprava na serveru. Podrobný článek o dopravě najdete tady: http://www.batday...#post_2429

Nově jsme zavedli mapu serveru, kde jsou uvedeny zóny zákazu stavění (šedě), admin zóna (červeně), zastávky autobusové dopravy a později také projekty hráčů. Mapu najdete zde: http://batdayz.eu...//mapa.htm

Několikrát do měsíce se budou na serveru konat eventy pro hráče. Podle povahy buď na otevřeném, nebo zamčeném serveru. Eventy bude mít na starost admini Netopyr a Lucy cz. Informace o akcích se budou zveřejňovat ve vláknu Eventy a akce - http://www.batday...#post_2436. Součástí fóra je nyní i kalendář, kam budou admini serveru dávat informace o těchto akcích a kde bude fungovat registrace na tyto akce.

Další novinka je, jak jste si všimli i nová přihlašovací lišta, která Vám zjednoduší přihlašování na fórum.

Vlákno je uzavřené. Diskuze o změnách na serveru a o whitelistu na serveru je zde - http://www.batday...#post_2438
 
Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-07-2019 17:45
Pokud by měl někdo zájem o společné hrání, ale podmínkou je PVE hraní, tak zde: https://discord.gg
/wzK9Hq9

12-07-2019 21:02
Úsměv ahoj je zde prázdno Vyděšený

16-12-2018 12:57
Tak máme verzi 1.0 neplánujete obnovení serveru?

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist