Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Leden 2021 >>
Po Ut St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.


Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Autobusová doprava na serveru
admin admin
PROJEKT AUTOBUSOVÉ DOPRAVY JE V SOUČASNÉ DOBĚ POZASTAVEN.


Poslední dobou se v izolované Černarusi a to i přes stále zhoršující se problémy s epidemií infikovaných začíná objevovat ostrůvky civilizace. Skupina dobrovolníků, pracovníků bývalého autobusového depa v Lopatinu zprovoznila starý autobus a převáží přeživší z městeček a vesnic ve středu jižní Zagorie do Gorky, kde v těžkých podmínkách stále funguje zemědělské družstvo, které zásobuje blízké i daleké okolí ovocem a zeleninou a pokračuje dál do Berezina, kam odvážní přeživší podnikají odvážné výpravy do tohoto opuštěného průmyslového města, protože se stávající epidemie centrálním poloopuštěným oblastem spíše vyhýbá a drží se spíše ve velkých průmyslových centrech u moře, kde se dá pořád najít hodně cenného vybavení a předmětů, které mají v těchto temných dobách nevyčíslitelnou hodnotu. Sláva těmto neznámým hrdinům.

Jak už jste si určitě v úvodu toho článku všimli, na našem serveru od verze hry 0.59 začíná fungovat autobusová doprava a to tři linky. První mezi Lopatinem a Berezinem, je vedená jako červená, pod číslem 1. Vede z Lopatina, přes Vybor, Kabanino, Starý Sobor, Nový Sobor, Gorku, Berezino a končí u zálivu Nižnaja (mezi Berezinem a Nižnoje). Poté se autobus vrací zpět. Druhá trasa Černogorsk - Světlojarsk je označena pod číslem 2, zeleně a tuto trasu projíždí vnitrozemím. Začíná v Černogorsku, pokračuje kolem Novoselek, přes Nadeždino, Rogovo, Kabanino, Grišino, poté jednosměrně zajíždí do Nové Petrovky a pokračuje přes Ratnoje, Severograd, Svergino, Novodmitrovsk do Světlojarsku. Poslední, linka 3, modrá, obsluhuje pobřeží od Černogorsku do Světlojarsku. Z Černogorsku jede přes Prigorodki, Elektrozavodsk, Kamyšovo, Solnečnyj, Nižnoje, Berezino do Světlojarsku a vrací stejnou trasou zpět.

Schéma linek:

batdayz.eu/zpravy/img/linky.png

Vzhledem k tomu, že se situace s infikovanými může měnit ze dne na den, je linka nepravidelná a vzhledem ke stavu hry můžete zažít během jízdy technické problémy (autobus nemusí dorazit do cíle linky). Proto berte jízdní řád jen jako orientační. Každá linka má dva časy jízdy. Jeden v osm hodin večer (pro celý týden) a navíc druhý v deset hodin večer (jen o víkendech). Přesné dny, kdy jaká linka a v jaký čas pojede, se dozvíte ve fóru v tomu určeném vlákně na fóru zde: http://www.batday...#post_2430 (= každodenní doprava není garantovaná a pochopitelně nejsou garantovány ani přestupy, závisí to na tom, jestli má daný řidič čas a hru hraje a jakou linku pojede). Opravdu si vždy na fóru/ve shoutboxu ověřte, jestli autobus danou trasu v daný den pojede, ať na zastávce nečekáte zbytečně. Řidič rád sveze všechny cestující. Mějte, ale na paměti, abyste nastupovali a vystupovali jen na označených zastávkách (a raději čekali na spoj už tři/čtyři minuty před odjezdem). Taky počítejte s tím, že je to přece jenom autobus a ne taxi, které zastaví na jakémkoliv místě. Pokud je zastávka na znamení, písmeno (z) v jízdním řádu, oznamte to nebo to napište ve hře řidiči. Zároveň Vás chci upozornit, že pokud bude v oblasti zastávky velký počet infikovaných, řidič nemusí zastavit a zastaví na nejbližším bezpečném místě. Další důležitá poznámka je ta, že autobus je přece jenom kolos, který jen tak nezastaví, tak hlavně mimo zastávky před něj neskákejte, s tím, že Vám řidič zastaví, nemuselo by to dopadnout dobře Úsměv. A poslední poznámka: vzhledem ke stavu hry pokud k autobusu přiběhne infikovaný, nechte ho být a hlavně ho nezabíjejte. Pokud byste to udělali, mohlo by to autobus poškodit. Úplně nejlepší je zkrátit si čekání na autobus likvidací infikovaných v dané oblasti, pokud tam jsou.

Na našem TS budou pro jednotlivé linky zřízeny místnosti a bylo by vhodné tam při jízdě být (není to povinnost).

Zkuste autobus pravidelně využívat pro své cesty po Černarusi, nejen jako dopravní prostředek, ale i pro seznámení a interakci s jinými cestujícími/hráči Úsměv.

Do doby zavedení whitelistu bude autobusová doprava v testovacím režimu.

Linka 1 - červená

Přesný popis: Lopatino (depo), Lopatino (kostel), Lopatino, hospoda (mezi Lopatinem a Vyborem), Vybor (náměstí), rozcestí mezi Vyborem a Kabaninem (vedoucí k vojenskému letišti), Kabanino (autobusová zastávka - zde je možný přestup na linku 2 vedoucí do Severogradu, Novodmitrovsku a Světlojarsku), Starý Sobor (u kostela), Nový Sobor (křižovatka u kostela), Gorka (u kostela), křižovatka u Dubrovky (na silnici z Gorky do Berezina), Berezino (náměstí s tankem v horním Berezinu) a konečná je na jih od Berezina u zálivu Nižnaja (tam kde se silnice od Berezina křižuje se železniční tratí a ústí na hlavní přímořskou silnici). Na konečné je možno přestoupit na linku 3 do Světlojarsku. Autobus se vrací zpět po stejné trase do Lopatina. Na zpáteční trase přestup v Kabaninu na linku vedoucí do Černogorsku možný je, autobus tam, ale jede asi až za čtvrt hodiny), autobusy na sebe nečekají.

Jízdní řád linky 1:

batdayz.eu/zpravy/img/1.jpg

Linka 2 - zelená

Přesný popis: Černogorsk, budova TEC (administrativní budova na hlavní silnici), rozcestí k Novoselkám (na silnici z Černogorsku do Nadeždina), Nadeždino (u policejní stanice), Rogovo (obecní úřad - cihlová budova na křižovatce Kabanino/Pogerevka/Starý Sobor), Kabanino (autobusová zastávka - přestup do Gorky a Berezina), Grišino (zastávka u policejní stanice), Nová Petrovka, rozcestí (zastávka na křižovatce na hlavní silnici vedoucí z Severogradu do Nové Petrovky, při odbočce na Grišino), poté jede jednosměrně do Nové Petrovky k poštovnímu úřadu (tato zastávka je obsluhována jen při trase z Černogorsku na sever, při zpáteční trase sem autobus nezajíždí, jede jen k předchozí zastávce na křižovatce Nová Petrovka/Severograd/Grišino), následuje Ratnoje (autobusová zastávka), Severograd, čerpací stanice (autobus zastaví přímo u benzinky), Severograd, škola (zastávka přes školou), Svergino (autobusová zastávka), Novodmitrovsk (autobusové nádraží - zastavuje na hlavní silnici, na nádraží přímo nezajíždí), Novodmitrovsk, centrum (křižovatka na hlavní silnici vedoucí nahoru na Novodmitrovské náměstí, poblíž je supermarket), Černá Polana, rozcestí (křižovatka na hlavní silnici z Novodmitrovsku do Světlojarsku, při odbočce na Černou Polanu), Turovo, rozcestí (křižovatka na hlavní silnici z Novodmitrovsku do Světlojarsku, při odbočce na Turovo) a konečná je ve Světlojarsku u želežniční stanice (možný přestup na linku 3 na Berezino a Elektrozavodsk). Autobus se vrací zpět po stejné trase do Černogorsku (mimo zmiňovanou zastávku Nová Petrovka, poštovní úřad). Na zpáteční trase přestup v Kabaninu na linku vedoucí do Lopatina není možný.

Jízdní řád linky 2:

batdayz.eu/zpravy/img/2.jpg

Linka 3 - modrá

Přesný popis: Černogorsk, budova TEC (administrativní budova na hlavní silnici), Prigorodki (zastávka na hlavní přímořské silnici), Elektrozavodsk (rozc. Pusta - odbočka z přímořské silnice do Pusty), Elektrozavodsk průmyslová zóna (zastávka na křižovatce na hlavní silnici u průmyslové zóny na západě města), Elektrozavodsk náměstí (naproti policejní stanici), Kamyševo (autobusová zastávka), Mys Krutoj (samota na hlavní přímořské silnici poblíž majáku a naproti Skalistému ostrovu), Solnyčnij, Tři údolí (samota na jih od Solnyčného), Solnyčnij město (zastávka ve městě), Solnyčnij (průmyslová zóna - zastávka na hlavní silnici u továrny na sever od Solnyčného), Nižnoje (autobusová zastávka), záliv Nižnaja (tam kde se silnice od horního Berezina křižuje se železniční tratí a ústí na hlavní přímořskou silnici - zde je možný přestup na linku 1 vedoucí do Gorky, Starého Soboru a Lopatina), Berezino, přístav (zastávka u přístavu v severní části města), Černé jezero, hospoda (zastávka je přímořské silnici mezi Berezinem a Světlojarskem na odbočce vedoucí k hospodě a jezeru) Světlojarsk (U přístavu - zastávka kousek od přístavu, kousek od výjezdu z města na Berezino) a konečná je ve Světlojarsku u želežniční stanice (možný přestup na linku 3 vedoucí do Severogradu, Novodmitrovsku, Grišina a dál na jih). Autobus se vrací zpět po stejné trase do Černogorsku Na zpáteční trase přestup u zálivu Nižnaja do Gorky a Lopatina není možný.

Jízdní řád linky 3:

batdayz.eu/zpravy/img/3.jpg

Vlákno je uzavřené. Diskuze o autobusové dopravě na serveru je zde - http://www.batday...ead_id=252
 
Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-07-2019 17:45
Pokud by měl někdo zájem o společné hrání, ale podmínkou je PVE hraní, tak zde: https://discord.gg
/wzK9Hq9

12-07-2019 21:02
Úsměv ahoj je zde prázdno Vyděšený

16-12-2018 12:57
Tak máme verzi 1.0 neplánujete obnovení serveru?

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist