Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Leden 2021 >>
Po Ut St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.


Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

Číst diskuzi
Bat DayZ » Pravidla » Pravidla (Rules)
 Vytisknout diskuzi
PRAVIDLA
admin admin
TOTO JE AKTUÁLNÍ VERZE PRAVIDEL PRO SERVER, PLATÍ OD 6.2.2016

Pravidla serveru:

1) Hra a server - jakékoliv PVP hra není dovolena.

1.1) Je zakázáno užívat jakékoliv programy nebo soubory umožňující podvádění ve hře, duplikovat předměty a provádět jiné činnosti, které vedou k nedovolenému zjednodušení hry.

1.2) Server je "friendly", PVE (Player versus Enviroment). Proto je zakázana jakákoliv forma PVP (Player(s) versus player(s)) hry, (KOS (střílení na potkání), obtěžování a trolování jiných hráčů, jak ve hře, tak v herním chatu. Není dovoleno spoutávání hráčů a jejich okrádání. Předtím než budete střílet na infikované, přesvědčte se, že to není jiný hráč. Miny, pasti na medvědy a jakékoliv granáty nejsou povoleny. Je zakázáno zakládat ohniště na silnicích a nechávat tam jakékoliv věci.

1.3) Pokud máte v rukou zbraň a jiný hráč Vás požádá, abyste ji odložili, jste povinni (pokud nejste v ohrožení ze strany infikovaných) dát svou zbraň na záda nebo do batohu. Pokud máte dvě zbraně, musíte ji odhodit na zem. Odhozenou zbraň si můžete do rukou vzít zpět, až se dotyčný hráč od Vás vzdálí.

1.4) V případě, že jste obětí jakékoliv PVP hry, nahlaste nám čas a místo Vašeho zabití nebo zranění a Vaši herní přezdívku. Pokud máte i nějaký důkaz o agresorovi nebo o někom, kdo Vás nepříjemně obtěžoval, pošlete nám i snímek obrazovky nebo video, případně přezdívku hráče, pokud ji zjistíte.

1.5) Omezte i jakoukoliv PVP hru mezi známými a přáteli. Pamatujte, že admini pročítají server log, vyhodnocují PVP hru a toto jim zabírá čas. Navíc ve většině případů nemůžou vědět, kdo se s kým zná a může Vám být zakázán přístup na server do doby, než se vše vyjasní. Šetřete svůj i jejich čas. Při omylu a poranění či zabití známého napište adminům zprávu.

1.6) Pamatujte si, že hrajete na friendly serveru a při potkání jiného hráče je samozřejmostí alespoň pozdravit. Friendly styl hraní není jen o bezpečném lootování, ale hlavně o přátelské interakci mezi hráči. Pro efektivní komunikaci ve hře doporučujeme mít funkční sluchátka s mikrofonem.

1.7) Protože je server určen jen pro české a slovenské hráče, na serveru mluvte jen česky nebo slovensky.

1.8) Protože je server soukromý, admini si vyhrazují právo kdykoliv server uzamknout.

1.9) Na serveru je zakázana RP (role play) hra. Pokud Vám někdo vnucuje RP hru, nahlaste ho adminům.

2) Herní přezdívky a registrace na whitelist - je potřeba se registrovat na naše fórum a whitelist.

2.1) Je zakázáno používat nevhodné herní přezdívky (vulgární slova, slova, které podporují násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci, narážky, dvojsmysly, ...). Přezdívka nesmí být velkými písmeny. Při nevhodné přezdívce nebudete registrováni na fórum a na whitelist. Při použití nevhodné herní přezdívky ve hře Vám bude být odepřen přístup na server.

2.2) Pokud chcete hrát na našem serveru, je nutné se registrovat jak na fóru, tak na whitelist do formuláře, kde souhlasíte s těmito pravidly a uvedete nám Vaše fórum ID, svou herní přezdívku, email, Vaše GUID (jak zjistit Fórum ID a GUID si přečtěte zde - http://www.batday...#post_2434) a nepovinně info proč chcete na našem serveru hrát. Pravidla si opravdu celá přečtěte. Pokud chcete na našem serveru hrát je to nezbytnost. Více o registraci se dočtete zde - http://www.batday...#post_2431.

2.3) Přezdívku musíte mít stejnou jak na fóru, tak ve hře (tuto přezdívku uveďte při registraci na fórum a whitelist). Změna přezdívky je možná jen ze závažných důvodů a musíte ji nahlásit adminům, hráči sami si nemůžou měnit své přezdívky na fóru. Jednotná přezdívka ve hře a na fóru pomáhá při komunikaci a při Vaší identifikaci jak ve hře, tak na fóru. Pokud budete mít ve hře jinou přezdívku, než tu, pod kterou jste registrování, budete vyzváni adminem k nápravě. Pokud si ji neopravíte, budete kicknuti a nevpuštěni do hry, až do nápravy.

2.4) Doba provedení registrace na whitelist a poslání informace o přijetí či nepřijetí není vymezena. Obvykle je to dva týdny. Právo registrace na whitelist není automatické. Při nepřijetí na whitelist nám dále nepiště, je to definitivní. Nicméně pokud jsou registrace jen uzavřeny nebo omezeny, bude Vám tento důvod napsán v zamítnutí a v tomto případě nám můžete napsat email za určenou dobu, kterou Vám uvedeme v mailu o nepřijetí (novou žádost nám neposílejte). Pro lepší orientaci odpovídejte přímo na mail s vyjádřením. To se však netýká opravdu zamítnutých žádostí. Posíláním nové žádosti nic nezměníte. Admini Vám nejsou povinni sdělovat důvod svého rozhodnutí.

3) Admin Team a komunikace s adminy - je nutno poslouchat instrukce adminů.

3.1) Je nutné poslouchat instrukce a pokyny herních adminů. Pokud Vás admin v herním chatu vyzve, abyste mu objasnili nějaký problém, jste povinni na jeho zprávu do hodiny reagovat a napsat mu buď soukromou zprávu na fórum, nebo na email. Zpráva od admina se Vám zobrazí ve hře velkými písmeny a bude napsána ve formátu "VZKAZ PRO HRÁČE XY: TEXT ZPRÁVY). Pokud nebudete včas reagovat, můžete být kicknuti a nevpuštěni do hry, až do nápravy problému či zodpovězení dotazu. Stejně tak musíte poslechnout instrukce adminů, pokud Vás kontaktují přímo ve hře. Pokud si nejste při požadavku jistí totožností admina, požádejte ho o identifikaci, sdělte mu svou herní přezdívku a on Vám napíše herní zprávu na fóru a tak si budete jistí, že to admin je. K zajištění lepší informovanosti jste povinni sledovat naše fórum (alespoň 1x za čtrnáct dní).

3.2) Je zakázáno vydávat se za admina. Admini na fóru jsou řádně označeni.

3.3) Pokud bude server plně obsazen hráči, vyhrazují si admini serveru právo na uvolnění místa pro členy admin teamu. Hráč bude půl minuty před odpojením ze serveru varován zprávou. Na server se samozřejmě můžete po uvolnění místa jinými hráči opět přihlásit.

3.4) Admini si vyhrazují na odpověď hráčského dotazu/požadavku předem nestanovenou dobu nebo nemusí vůbec odpovědět. Běžná doba odpovědi je jeden den až týden. Pokud Vám odpověď okamžitě nedojde, neupozorňujte na to, nespamujte na fórum. Zároveň nám neposílejte jednu záležitost více kanály (stačí jednou, buď mailem, nebo soukromou zprávou na fóru). Pokud se Vaše zpráva netýká hry na našem serveru nebo je nesmyslná, admini na ni nemusí odpovědět.

4) Vozidla - není dovoleno brát "podepsaná" vozidla..

4.1) Je zakázáno brát ostatním hráčům jakékoliv vozidla (VS3, offroad, sedan, autobus). Pokud někde naleznete auto a je v něm popsaný papír, kde je uvedeno jméno vlastníka (Vaše herní přezdívka uvedená na fóru a whitelistu), nesmíte s vozidlem odjet nebo ho jakkoliv poškodit. To platí pro první dva dny po wipe. Po dvou dnech je vlastnictví vozidel definitivní (viz. pravidlo 4.5).

4.2) Předchozí pravidlo 4.1 neplatí pro autobusy. Ty nemají dovoleno vlastnit žádní hráči. Slouží k serverovému projektu autobusové dopravy. Tyto autobusy dostanou propůjčeny na starost hráči/řidiči účastnící se těchto projektů. Autobus můžou samozřejmě používat i pro svou potřebu, nicméně v časech jízdních řádů autobusové dopravy musí být vždy k dispozici pro přepravu osob na patřičných trasách. Řidiči se k autobusům musí chovat šetrně.

4.3) Další dvě až tři vozidla budou propůjčena hráčům k dalším serverovým projektům. Více informací zde - http://www.batday...#post_2428. Zapůjčená vozidla musí hráči udržovat provozuschopná.

4.4) Jedna skupina hráčů smí mít maximálně jedno vozidlo případně dvě, ale to jen ze souhlasem adminů! Toto pravidlo neplatí pro členy admin teamu, kteří potřebují auta pro zabezpečení chodu serveru. Vlastnictví auta platí do nejbližšího "wipe" serveru. Pokud nebudou hráči toto pravidlo respektovat, bude proveden "wipe" perzistence serveru!

4.5) Dva dny po "wipe perzistence" bude proveden soupis všech vozidel a vlastníci budou uvedeni ve speciálním vlákně ve formátu typ vozidla + herní přezdívka vlastníka. Při vlastnictví vozidla jste povinni oznámit tuto skutečnost adminům. Při neučinění oznámení bude Vaše vlastnictví neplatné. Pokud auto někomu dáte, musíte to oznámit adminům a ti v daném vlákně přepíší vlastníka vozidla. Vlákno najdete zde - http://www.batday...#post_2435.

4.6) Při zničení vozidla se další vozidlo stejného typu znovu objeví na některém "spawn" místě ve hře. Na toto vozidlo má nárok jeho původní majitel. Pokud tedy naleznete dva dny a déle po "wipe perzistence" vozidlo, které není podepsané (popsaným papírem se jménem vlastníka), nemůžete si ho ponechat. Může se jednat právě o vozidlo, které se díky chybě znovu "respawnulo" a stávající majitel o ně přišel. Je slušnost, pokud nějaké takové vozidlo objevíte napsat adminům. Ponechání si "nepodepsaného" vozidla bez informování adminů je porušením pravidel.

4.7) Pokud je Vám v rozporu s pravidly odcizeno vozidlo, nahlaste adminům. Uveďte herní přezdívku, typ vozidla a čas, kdy jste vozidlo viděli naposledy. Jakékoliv prokázané krádeže vozidel jsou trestány permanentním banem.

4.8) Při jízdě autem po silnici se snažte jezdit na Vaší straně silnice. Pokud s autem zastavíte, zaparkujte ho vždy na krajnici, ne uprostřed silnice. Pokud potkáte jiné auto, dávejte si pozor, za této situace se hra díky neoptimalizaci začne "lagovat" a auto se stává hůře ovladatelným. Chodci by neměli chodit prostředkem silnice a měli by pamatovat, že vozidla mají určitou brzdnou dráhu.

5) Úložiště, tábory, zóny zákazu stavění a admin zóna - není dovoleno brát "podepsaná" úložiště.

5.1) Je zakázáno brát ostatním hráčům stany, barely, žluté bedničky (dále jen úložiště) a obsah v nich, pokud je v nich popsaný papír se jménem hráče (Vaše herní přezdívka uvedená na fóru a whitelistu). To se také týká obsahu vozidel.

5.2) Je zakázáno stavět jakékoliv úložiště v zastavěné zóně a v blízkosti vojenských základen, letišť a hradů. Úložiště v těchto oblastech mají za následek problém z lootem a nestabilitu serveru. Pokud najdete nějaké takové úložiště, nahlaste to prosím adminům, sami nesmíte toto úložiště odstranit ani si z něho cokoliv vzít. Admini mají pravomoc toto úložiště odstranit.

5.3) Výjimku z předchozího pravidla mají serverové projekty hráčů, které vznikly po domluvě s adminy a jsou řádně nahlášené a napsané na tomto vlákně ve fóru - http://www.batday...#post_2428 a jsou uvedeny na mapě serveru - http://batdayz.eu...p/mapa.htm.

5.4) Smí se vlastnit 1 velký stan a jeden malý stan nebo barel na hráče (1+1). Pamatujte, že velký počet stanů v jedné oblasti zatěžuje server, dělá ho nestabilní a má i za následek problém s lootem. Výjimku z tohoto pravidla mají projekty hráčů.

5.5) Je zakázáno budovat hromadná veřejná úložiště lootu. Pokud sháníte nějaký určitý předmět, zeptejte se na diskuzním fóru v určené rubrice.

5.6) Na serveru je admin zóna, která je na mapě serveru uvedena červeně. Jde o oblast na kraji mapy. Do admin zóny je vstup zakázan. Za vstup do této zóny je ban.

5.7) Pokud je Vám v rozporu s pravidly odcizeno úložiště a máte skutečně podložené důkazy (snímek obrazovky, video) zašlete nám je na náš email. Jakékoliv prokázané krádeže úložišť jsou trestány permanentním banem.

5.8) Projekty hráčů mimo šedé zóny jsou na mapě serveru označeny modrými zónami. V těchto zónách nemají jiní hráči povoleno stavět svá úložiště. Přístup do nich mají samozřejmě ostatní hráči povolen.

6) Ostatní pravidla a ustanovení

6.1) Popsaný papír, který označuje vlastnictví (úložišť a vozidel), musí vždy obsahovat jméno hráče (Vaše herní přezdívka uvedená na fóru a whitelistu). Pokud to je majetek klanu, musí zde být uvedeno kromě názvu klanu minimálně aspoň jedno jméno hráče. Pokud zde bude uvedeno neexistující jméno, považuje se podepsaný papír za neplatný.

6.2) Bližší informace a pravidla o serverových projektech naleznete zde - http://www.batday...#post_2428. Všechny projekty musí být schváleny adminy.

6.3) Na serveru se můžou konat eventy pro hráče. Podle povahy buď na otevřeném nebo zamčeném serveru. Informace o akcích se budou zveřejňovat ve vláknu Eventy a akce - http://www.batday...ead_id=251.

6.4) Pro hraní na serveru můžete využívat TeamSpeak na adrese ts3.hicoria.com:19128. Slouží výhradně pro komunikaci na našem serveru. Uživatelé, kteří nebudou hrát na našem serveru mohou být z TS při plné kapacitě vyloučeni, stejně tak, pokud se nebudou chovat slušně. Na TS používejte výhradně Vaši herní přezdívku.

Jakýkoliv prohřešek proti pravidlům, bude dle závažnosti postihnut kickem nebo banem ze hry! Za opravdu závažné prohřešky se uděluje ban trvalý.

Pravidla stránek:

1) Je zakázáno vkládat jakékoliv vulgární, urážlivé a jiné příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy a zákony České republiky. Je zakázáno napadání adminů a jiných hráčů.

2) Je povoleno vkládat pouze takové obrázky, odkazy a materiály, které nemají žádný vulgární, rasistický, reklamní či jiný nevhodný charakter.

3) Uživatelské příspěvky musí být srozumitelné a k tématu.

4) Je zakázáno úmyslně psát stejné zprávy pod sebe. Používejte tlačítko editovat/upravit. Nepoužívejte Caps Lock. Nepoužívejte barevný text.

5) Je zakázáno vydávat se za admina.

6) Do "shoutboxu" piště jen krátké a věcné příspěvky týkající se serveru Bat Dayz, případně hry Dayz Standalone (technické problémy, dotazy na pravidla, atd.). Na vše ostatní (herní tipy, odkazy na videa z hraní hry Dayz Standalone, Vaše herní zážitky, atd.) používejte diskuzní fórum. Do "shoutboxu" nedávejte příspěvky s odkazy, tyto příspěvky mohou být upraveny nebo smazány.

Porušením těchto pravidel může mít za následek zákaz vstupu na stránky, případně i na herní server!

Note for players outside Czech Republic and Slovakia: This Dayz Standalone server is only for czech and slovak players. Your registration will not be approved, if you're not from these countries. Requirement for playing on this server is knowledge of czech or slovak language!
 
Přejít na fórum:
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-07-2019 17:45
Pokud by měl někdo zájem o společné hrání, ale podmínkou je PVE hraní, tak zde: https://discord.gg
/wzK9Hq9

12-07-2019 21:02
Úsměv ahoj je zde prázdno Vyděšený

16-12-2018 12:57
Tak máme verzi 1.0 neplánujete obnovení serveru?

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist