Navigace
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 732
Nejnovější člen: Rekreant

Události
<< Září 2019 >>
Po Ut St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Žádné události.

Přispějte na server
Pokud se Vám na našem serveru dobře hraje a chcete nás podpořit, budeme rádi za finanční příspěvěk, který můžete zaslat na účet: 2300773370/2010 . Do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vás herní nick a důvod platby. Mějte na paměti, že zaslání příspěvku Vám nepřináší žádné herní výhody a nezbavuje Vás povinnosti dodržovat pravidla. Příspěvky budou použity na chod a provozování herního serveru CZ/SK Bat Dayz.


Provoz serveru byl ukončen. Další info najdete zde: http://batdayz.eu...6&pid=4924.

FAQ: FAQ
FAQ (Často kladené otázky) >FAQ
01) Otázka: Co mám dělat, když mě někdo zastřelí, zabije? Jsme přece na friendly serveru! To samé platí, pokud se stanete obětí hráče, cheatera, který porušuje pravidla.02) Otázka: "Spawnul" jsem se na místě, které mi nevyhovuje a chci po hráči, kterého jsem potkal, aby mě zabil a mohl jsem se "spawnout" na jiném místě? Co mám dělat?03) Otázka: Hrál jsem na serveru se svými kamarády a někoho jsem omylem zabil, zastřelil. Jak mám postupovat, abych nebyl potrestaný za porušení pravidel?04) Otázka: Server je zaheslován, co mám dělat?
05) Otázka: Admin Vás ve hře požádá k vysvětlení nějakého incidentu, problému s jiným hráčem. Co mám dělat?06) Otázka: Zmizel mi nějaký předmět, moje postava se sama od sebe zranila nebo se zabila (zejména v budovách na schodech). Něco nefunguje tak, jak by mělo. Co mám dělat?07) Otázka: Nějaký hráč mě ohrožuje, mohu se bránit?08) Otázka: Je na serveru zapnutá perzistence?
09) Otázka: Hraji tady na "friendly" serveru, ale co to je vlastně "friendly"?10) Otázka: "Friendly" styl hraní je pěkná nuda, nebaví mě a chci si pěkně zastřílet. Co mám dělat?11) Otázka: Nemůžu psát do diskuzního fóra?12) Kdy jsou na serveru restarty?
01) Otázka: Co mám dělat, když mě někdo zastřelí, zabije? Jsme přece na friendly serveru! To samé platí, pokud se stanete obětí hráče, cheatera, který porušuje pravidla.
Odpověď: Napište na info(at)batdayz.eu zprávu adminům. Ti to prověří, a pokud objeví porušení pravidel, vyvodí z toho důsledky ve formě zákazu vstupu na server. Buďte trpělivý, odpověď nemusí přijít hned, admini musí napřed vše prověřit.
Nejčtenější
02) Otázka: "Spawnul" jsem se na místě, které mi nevyhovuje a chci po hráči, kterého jsem potkal, aby mě zabil a mohl jsem se "spawnout" na jiném místě? Co mám dělat?
Odpověď: Máte několik možností. Můžete se utopit v moři či jezeře, skočit z nějaké vysoké budovy, spáchat sebevraždu nebo se nechat zabít infikovaným. Není důvod chtít po jiném hráči, aby Vás zabil.
Nejčtenější
03) Otázka: Hrál jsem na serveru se svými kamarády a někoho jsem omylem zabil, zastřelil. Jak mám postupovat, abych nebyl potrestaný za porušení pravidel?
Odpověď: Řekněte svému kamarádovi, který je obětí omylu, aby napsal na info(at)batdayz.eu svou a Vaši herní přezdívku + přibližný čas incidentu, abychom věděli, že se stal omyl.
Nejčtenější
04) Otázka: Server je zaheslován, co mám dělat?
Odpověď: Jednou za čas, obvykle několikrát týdně je server zamčený kvůli nejrůznějším akcím nebo se řeší administrátorské záležitosti. O heslo si proto nežádejte, pro zamknutí serveru máme důvod.
Nejčtenější
05) Otázka: Admin Vás ve hře požádá k vysvětlení nějakého incidentu, problému s jiným hráčem. Co mám dělat?
Odpověď: Pokud nechcete riskovat zákaz vstupu na server, samozřejmě mu odpovězte. Nejlépe na email info(at)batdayz.eu nebo zde na fóru soukromou zprávou.
Nejčtenější
06) Otázka: Zmizel mi nějaký předmět, moje postava se sama od sebe zranila nebo se zabila (zejména v budovách na schodech). Něco nefunguje tak, jak by mělo. Co mám dělat?
Odpověď: S tímto Vám admini neporadí. Mějte na paměti, že hra Dayz Standalone je v alfa verzi a je plná chyb a toto se stát může. Jediné co můžete udělat, je napsat o chybě vývojářům hry a doufat, že ji brzy napraví.
Nejčtenější
07) Otázka: Nějaký hráč mě ohrožuje, mohu se bránit?
Odpověď: Pamatujte, že hrajete na friendly serveru a jediná možnost obrany je reakce na přímý útok. To, že má někdo v ruce zbraň, ale nechce ji použít nebo nemluví s Vámi, neznamená, že ho můžete zabít. To samé platí, pokud někde slyšíte střelbu. Jiní hráči můžou střílet na zombie nebo lovit zvířata. Nicméně pokud se potkají dva hráči, je slušnost se alespoň pozdravit. A další nepsané vzájemné pravidlo, v případě, že potkáte jiného hráče, máte v rukou zbraň a v okolí nehrozí žádné nebezpečí, tak pokud jste požádáni o odložení zbraně, dejte si zbraň na záda, do batohu. Při nutné obraně si dávejte také pozor, ať neublížíte nezúčastněným hráčům, kteří se mohou pohybovat v okolí incidentu.
Nejčtenější
08) Otázka: Je na serveru zapnutá perzistence?
Odpověď: Ano.
Nejčtenější
09) Otázka: Hraji tady na "friendly" serveru, ale co to je vlastně "friendly"?
Odpověď: "Friendly" styl hraní (nebo také PVE - (angl. player versus environment, čes. hráč proti prostředí) znamená hrát hru Dayz Standalone bez násilné interakce proti jiným hráčům a objevovat survival možnosti samotné hry. Můžete lovit zvířata, vytvářet nejrůznější předměty, které Vám pomůžou při přežití, objevovat nová zákoutí ve světě Dayz Standalone Černarusi, komunikovat s jinými hráči a pomáhat těm, kteří to potřebují a tak dále .... Hra je zatím ve vývoji a možností, jak si užít hraní hry ve "friendly" stylu bude stále více a více.
Nejčtenější
10) Otázka: "Friendly" styl hraní je pěkná nuda, nebaví mě a chci si pěkně zastřílet. Co mám dělat?
Odpověď: Dělat můžete to, že nebudete hrát na našem serveru, ale přihlásíte se kterýkoliv jiný PVP server. PVP serverů je většina, odhadem 99%. Tam si můžete užít střílení na jiné hráče kolik chcete. Zkuste pochopit, že jsou i hráči, kteří chtějí hrát jinak než Vy a nekažte jim jejich hru.
Nejčtenější
11) Otázka: Nemůžu psát do diskuzního fóra?
Odpověď: Abyste mohli psát příspěvky do diskuzního fóra, musíte se nejdřív registrovat a přihlásit. Po registraci musíte počkat, až Vám bude účet schválen adminy.
Nejčtenější
12) Kdy jsou na serveru restarty?
Odpověď: Od verze 0.58 jsou restarty jednou za dvanáct hodin, v 01:00 a v 13:00 SEČ. "Počáteční herní čas" na serveru po restartu je nastaven na 09:00.
Nejčtenější
Důležité odkazy

Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-07-2019 17:45
Pokud by měl někdo zájem o společné hrání, ale podmínkou je PVE hraní, tak zde: https://discord.gg
/wzK9Hq9

24-07-2019 02:52
Koukám,že je to tu mrtvé.Snad by nevadila malá reklama domácího serveru. Snažíme se ho nastavit více do HC. Kdyby měl někdo zájem najdete nás na FB, DZSALauncheru: Empty World CZ/SK

12-07-2019 21:02
Úsměv ahoj je zde prázdno Vyděšený

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Server
Návštěvnost
TOPlist